Wyniki RYTM ULICY  ORANŻADA HELLENA Piła 2016 

 

\HH solo 13-16 

KOSSYKOWSKI KUBA KOSEL I

TRONINA PATRYCJA II

KWIATKOWSKI ALEX III


HH soilo 16+

RICHIE M.I.K. DOGRYWKA 1

ULADZIMIR KARALIOU DRE 10 2

LASKARZEWSKA MONIKA 3


BBOYING 3/3


OCZY LDZ SKILZ I

BREAKNUTS CREW II

ROCKAFELLAZ III


HH formacje OLD 


FAFARAFA I

HIP HOP MAMAS&PAPS II

EWENEMENT PLUS III

RUSTY PUMPKINS IV

BLEND V

ZWŁ VI

MAMA-A LUZ VII

VSDS G.OLD VIII

18+VAT IX


HH foramcje 16+

WEST POINT I

PARAGRAF II

SLUNSKI AZYL III

ZSENTYMENTU CREW IV

CZEBA SIĘ WYLUZOWAĆ V

ESCAPE VI

FREAKY STEPS VII


HH foramcje 13-16 


KRUKSY I

POPROSTU SQUAD II

AFERA ON III

LIKE NO OTHER IV

FTS V

NEVA SOF VI

SUSHI VII

XBESTY VIII

WIOLINKI IX



HH duety 13-16 


MAJA KRUCZEK I OLIWIA MARCINIAK I

NAĆKA I WIKI II

NATALIA KACZMAREK I WERONIKA MUSIAŁ III

PATI I ZUZIA IV

DYLIK JAKUB I MARTYNA KOPIAS V

SŁOWICKA ASIA I REDUCHA EMILA VI

KAJA I KAMA TFTF CREW VII

JULIA KONIECZNY I PAWEŁ BARTKOWSKI VIII


HH duety 16+


FIFI I FULI I

AMANDA CZERWIŃSKA I ALEKSANDRA PAOLA MAGNUS II

KRYCHa  I KOMAN III

NADIA JEDRYKA I PAULINA LENCZYK IV

LIL FULI & SALO V

ATAGA  I TOMASZ VI

MILEN I DOMI VII

SZAFRAN I CYNKU VIII


POPPING 


MARIO POPING I

ULADZIMIR KARALIOU II

SHEVA III



LOCKING 

BATMAN I

KARPIU II

BESTIA III



PUCHAR PREZYDENTA PIŁY - ŚLUNSKI AZYL

NAGRODA SENATORA – MIECZYSŁAWA AUGUSTYNA - KRUKSY

GRATULACJE - wszyscy soliści, formacje i duety, 

w przyszłym roku rozpoczynają contest od półfinału 2017


 

WYNIKI RYTM ULICY ORANŻADA HELLENA PIŁA 2016

HH solo 13-16
KOSSYKOWSKI KUBA KOSEL I
TRONINA PATRYCJA II
KWIATKOWSKI ALEX III

HH solo 16 +
RICHIE M.I.K. I
ULADZIMIR KARALIOU DRE 10 II
LASKARZEWSKA MONIKA III

BBOYING 3/3
OCZY LDZ SKILZ I
BREAKNUTS CREW II
ROCKAFELLAZ III

HH formacje OLD
FAFARAFA I
HIP HOP MAMAS&PAPS II
EWENEMENT PLUS III
RUSTY PUMPKINS IV
BLEND V
ZWŁ VI
MAMA-A LUZ VII
VSDS G.OLD VIII
18+VAT IX

HH formacje 16 +
WEST POINT I
PARAGRAF II
SLUNSKI AZYL III
ZSENTYMENTU CREW IV
CZEBA SIĘ WYLUZOWAĆ V
ESCAPE VI
FREAKY STEPS VII


HH foramcje 13-16
KRUKSY I
POPROSTU SQUAD II
AFERA ON III
LIKE NO OTHER IV
FTS V
NEVA SOF VI
SUSHI VII
XBESTY VIII
WIOLINKI IX

HH duety 13-16
MAJA KRUCZEK I OLIWIA MARCINIAK I
NAĆKA I WIKI II
NATALIA KACZMAREK I WERONIKA MUSIAŁ III
PATI I ZUZIA IV
DYLIK JAKUB I MARTYNA KOPIAS V
SŁOWICKA ASIA I REDUCHA EMILA VI
KAJA I KAMA TFTF CREW VII
JULIA KONIECZNY I PAWEŁ BARTKOWSKI VIII

HH duety 16+
FIFI I FULI I
AMANDA CZERWIŃSKA I ALEKSANDRA PAOLA MAGNUS II
KRYCHA I KOMAN III
NADIA JEDRYKA I PAULINA LENCZYK IV
LIL FULI & SALO V
ATAGA I TOMASZ VI
MILEN I DOMI VII
SZAFRAN I CYNKU VIII

POPPING
MARIO POPING I
ULADZIMIR KARALIOU II
SHEVA III

LOCKING
BATMAN I
KARPIU II
BESTIA II
I

PUCHAR PREZYDENTA PIŁY - ŚLUNSKI AZYL

NAGRODA SENATORA – MIECZYSŁAWA AUGUSTYNA - KRUKSY

GRATULACJE - wszyscy soliści oraz formacje i duety, w przyszłym roku rozpoczynają zawody od półfinału 2017

do góry
sponsorzy

bacuri break kross Error elade
akademia foto hiphop Jumps kadan mass
ns ozon pig piramidka techno
tribal zigzap urbancity 69 szkolytanca
stoprocent hh_groove endorfina hires
gwda
patroni

stat4u