IMPREZA: RYTM ULICY „ORANŻADA HELLENA” - PIŁA 2016
KIEDY: 18-20 Marca 2015
GDZIE Gym Factory ul; Warsztatowa 8
Termin zgłoszeń: 05 MARZEC 2016
NA ADRES
rytmulicyru@gmail.com
Plan RU 2016
18.03-Piątek - preeliminacje - w ten dzień udział biorą kategorie HH solo pow. 16, HH solo 13-16, HH formacje pow. 16 oraz HH formancje 13-16, w ten dzień nie biorą udziału, tylko formacje, soliści którzy w roku 2015 zakwalifikowały się do finału.
19.03 - Sobota - półfinały w tym dniu biorą udział wszystkie kategorie w/g planu który będzie podany później
20.03 - Niedziela FINAŁY - transmisja na żywo w TV lokalnej, oraz Internecie na www.rytmulicy.pl
OPŁATY
OPŁATA STARTOWA - 35 zł - od uczestnika
Kolejna kategoria - 15 zł
Piątek wstęp na eliminacje 10 zł
Bilet wstępu - 15 zł Sobota
Bilet wstępu - 15 zł Niedziela
Termin zgłoszeń: 05 MARZEC 2016
NA ADRES
rytmulicyru@gmail.com
w zgłoszeniu należy wpisać
imię i nazwisko osoby startującej, kat. wiekową, nr tel. kontaktowego
formację powinny podać, nazwę, ilośc osób, nr tel kontaktowego

PLAN RYTM ULICY ORANŻADA HELLENA PIŁA 2016

PLAN RYTM ULICY ORANŻADA HELLENA PIŁA 2016

CZWARTEK 17.03.16

19.30-22.00 REJESTRACJA w Studiu tańca BEEZONE ( ul. Ludowa 35- nad marketem MILA)

PIĄTEK 18.03.16

8.00- 10.30 – Rejestracja ( Pierwszeństwo mają kategorie: hip- hop solo 13-16, 16+) Rejestracja będzie trwała cały dzień.

11.45- Otwarcie – Starosta pilski Pan Eligiusz Komarowski

12.00-13.30- Hip Hop solo 13-16 (230 osób), wyjścia po 4 osoby, czas 45 s

13.30-15.00- Hip Hop solo 16+ ( 230 osób)- wyjścia po 4 osoby, 45 s.

15.00- 16.30- Hip Hop formacje 13-16 ( 33 formacje) – czas: 2,15 min

16.30-17.30- Hip Hop duety 16+ ( 35 duetów) – czas 1 min, muzyka własna

17.30- 19.30 – Hip Hop formacje 16+ ( 46 formacji) czas 2,15 min

20.00- Warsztaty Ukay 
(WAŻNE! Z uwagi na bardzo dużą liczbę chętnych warsztaty będą odbywały się w strefie tanecznej – wszyscy uczestnicy po zakończeniu eliminacji będą musieli opuścić klub w celu weryfikacji osób, które mają opłacone warsztaty)


Sobota 19.03.16

10.00- Rozpoczęcie

10.00-10.45- II Runda Hip hop solo 13-16, czas 1 min, prezentacje po 3 osoby

10.45- 11.30 – II Runda Hip hop solo 16+ , czas 1 min, prezentacje po 3 osoby

11.30- 12.15- Hip hop duety 13-16, czas 1,15 min, muzyka własna

12.15- 13.00 Hip hop duety 16+, czas 1,15 min, muzyka własna

13.00- 14.30 Bboying 3vs3, walki po 3 wyjścia na ekipę

14.30-14.50 Locking, wszyscy na parkiecie, pojedyncze wyjścia, czas 1 min

14.50- 15.20- Popping, wszyscy na parkiecie, pojedyncze wyjścia, czas 1 min

15.20 – 16.20 – II etap Bboying 3vs3, po 3 wyjścia na ekipę

16.20-17.00- III Runda Hip hop solo 13-16 , czas. 1 min, wszyscy na parkiecie- pojedyncze wyjścia

17.00- 17.40- III Runda Hip-hop solo 16+, czas 1 min., wszyscy na parkiecie- pojedyncze wyjścia

17.40- 18.20 - Bboying 3vs3 , 8 ekip, po jednym wyjściu na ekipę ( system pucharowy)

18.20-19.30– II Runda Hip hop formacje 13-16 , czas 2,30 min

19.30-20.40 - II Runda Hip-hop formacje 16 +, czas 2,30 min

22.00- 04.00 – AFTER PARTY!!!!

NIEDZIELA 20.03.16

10.00-11.00 – Warsztaty Niako (WAŻNE! Z uwagi na bardzo dużą liczbę chętnych warsztaty będą odbywały się w strefie tanecznej )

13.00- Przygotowanie do rozpoczęcia

13.15- Otwarcie finału, przywitanie widzów, telewizji ASTA NET, oraz wszystkich internautów, TRANSMISJA NA ŻYWO NA WWW.rytmulicy.pl

13.30- 14.00- Pokaz sędziów

14.00- 14.30 – 7 to smoke hip hop solo 13-16 ( czas 25 minut , o miejscu decyduje ilość wygranych walk)

14.30-15.00 – 7 to smoke hip hop solo 16+ ( czas 25 minut , o miejscu decyduje ilość wygranych walk)

15.00-15.30- 7 to smoke Locking ( czas 25 minut , o miejscu decyduje ilość wygranych walk)

15.30-16.00- 7 to smoke Popping ( czas 25 minut , o miejscu decyduje ilość wygranych walk)

16.00-16.25 – finał Hip hop duety 13-16, czas 2,30 min

16.25-16.40 – finał Hip hop duety 16+, czas 2,30 min

16.40- 17.40- finał Bboying 3vs3 po dwa wyjścia na osobę

17.40- 18.00 – Formacje 13-16 - Walka o Nagrodę Senatora Mieczysława Augustyna ( walczą formacje, które miały najwięcej punktów w półfinale)

18.00-18.20- Formacje 16+- Walka Puchar Prezydenta Piotra Głowskiego ( walczą formacje, które miały najwięcej punktów w półfinale)

18.40- 19.10 – Finał formacje 13-16, czas 3,30 min

19.10-19.30- Finał formacje OLD , czas 3,30 min

19.30 -20.00- Finał formacje 16+, czas 3,30 min

20.30- Rozdanie nagród

Organizator zastrzega sobie prawa do zmian w planie ze względu na niespodziewane sytuacje/ przedłużenia czasu.

 


 

Organizator zastrzega sobie prawa do publikacji materiałów filmowych w
jakimkolwiek portalu społecznościowym np. youtube, facebook i inne. Po
upływie 14 dni od zakończenia eventu, będzie można umieszczać materiały
filmowe gdziekolwiek.

Proszę zapoznać się z tym punktem regulaminu.

Pozostałe zasady zostają bez zmian.

 

 

 

 


 

 


do góry
sponsorzy

bacuri break kross Error elade
akademia foto hiphop Jumps kadan mass
ns ozon pig piramidka techno
tribal zigzap urbancity 69 szkolytanca
stoprocent hh_groove endorfina hires
gwda
patroni

stat4u