HH solo 13-16 lat

 

1. Weronika Musiał
2. Natalia Kaczmarek
3. Oliwia Marciniak
4. Maja Kruczek
5. Ola Gzyl
6. Oliwia Piwowońska
7. Weronika Szywała
8. Wiktoria Szywała
9. Samanta Duda
10. Zuzia Kotas ZUZU
11. Melisa Sokullu ( finał w roku 2015 solo)
12. Dagmara Czarnuch
13. Oliwia Nycek
14. Alicja Stodulska
15. Aleksandra Mróz
16. Marcin Bzik
17.Karolina Małecka
18.Milena Gąbka
19.Patrycja Tronina- Dzierżoniów finalistka 2015
20. Wiktoria Jopek (Dżołpek)- Piaseczno
21.  JULKA STAWSKA Dzierżoniów
22.NIKOLA SUCHOCKA -WEJHEROWO
23.NATALIA MŁODAK- WEJHEROWO
24.Patrycja Gwizdek - Krosno Odrzańskie
25.Daniel Olearczyk - Krosno Odrzańskie
26.Wiktoria Zielińśka - Krosno Odrzańskie
27.Ola Kuczera - Krosno Odrzańskie
28.Anita Matuszewska - Krosno Odrzańskie
29.Natalia Kościukiewicz - Krosno Odrzańskie
30.Klaudia Bielska- Krosno Odrzańskie
31. Wojtek Kowalski - Gubin
32. Wiktoria Leonik- Wrocław
33. Jędrek Indebski- Poznań
34. Oliwia Cieślewicz – Poznań
35. Patrycja MIECZKO Mieczkowska – Zabrze
36. Wiktoria Matkowska - Gorzów Wielkopolski 
37. Iza Uberman - Gorzów Wielkopolski 
38. Maja Stachowiak - Gorzów Wielkopolski
39. DOMINIK LEPA – Kołobrzeg
40.KUBA OSIEJ– Kołobrzeg
41.MAGDA KONIECZNA– Kołobrzeg
42.JULKA BALCERZAK– Kołobrzeg
43. AMELIA MAJEWSKA– Kołobrzeg
44. MARTYNA SMARUJ– Kołobrzeg
45.NATALIA ADAMOWSKA– Kołobrzeg
46.TYMON SADOWSKI– Kołobrzeg
47.OLIWIA RYNKIEWICZ– Kołobrzeg
48. WERONIKA ŚWIĘCICKA– Kołobrzeg
49.NATALIA BOROWSKA– Kołobrzeg
50.MARTYNA SERWETA– Kołobrzeg
51.MONIKA BARTOS– Kołobrzeg
52.NIKOLA BOJANOWSKA– Kołobrzeg
53. Konrad Pawlak Kondziu
54. Weronika musiał - (Finalistka rytm ulicy kids)- Gliwice
55. Natalia Kaczmarek (finalistka rytmu ulicy kids)- Gliwice
56.NIKOLA KRUEGER - WEJHEROWO
57.MARCELINA URBAN- WEJHEROWO
58.DOROTA KWIDZIŃSKA – WEJHEROWO
59. Sara Malowaniec  Montachi -Gliwice
60. Kinga Nuckowska- Poznań
61. Maria Mikołajewska – Zielona Góra
62.Aleksandra Dudziak- Zielona Góra
63. Karolina Niewadzi- Słupsk
64. Madmax (Maksymilian Baranowski )- Piaseczno
65. Sebastian (Iwan) Iwanowsk
66. Kossykowski (Koseł) Kuba
67. Wierzbicki (Or) Aleksander
68. Żak (Davson) Dawid
69. Nicole Nowald - Kostrzyn nad odrą
70.Karolina Raczkowska -Kostrzyn nad odrą
71.Bogna Duliban- Kostrzyn nad odrą
72.Laura Jacewicz -Kostrzyn nad odrą
73. Julia Duchnowska - Sztum
74.Iga Hoppe- Sztum
75.Patrycja Dudzińska- Sztum
76. Asia Fehrmann- Sztum
77.Piotr Wawrzynek
78.Sylwia Pleszewska
79.Nikola Franke
80.Julia Rzeszutek
81.Klaudia Ryś
82.Sandra Borowska
83.Sylwia Szweda
84.Julia Kaźmierczak
85.Kinga Dudek
86. Jakub Ciąpała- Dzierżoniów
87. Jasiu Janczura – Międzychód
88.Klaudia Parol - Gdańsk
89.Jessica Suchocka- Gdańsk
90.Bartek Parat- Gdańsk
91Julita Juchnowicz- Gdańsk
92. Mikołąj Parat- Gdańsk
93.Kasandra Grabowska- Gdańsk
94. Julia Drybczewska,
95.  Czerniak Klaudia
96.Szot Weronika
97.Koba Agata
98.Burdon Wiktoria
99.Gazda Dominika
100.Pietraś Bartek
101.Nadia Dąbkowska- Bydgoszcz
102. Zuzia Gozimirska- Bydgoszcz
103. Magdalenę Szweter – 3 miejsce w roku 2015
104.NATALIA ORŁOWSKA
105. INGA STADNIK
106. Krysia Wolan
107.Sasza Shapoval
108.Nicole Stolarz
109.Sandra Menke
110.Asia Kieras
102.Agnieszka Sitko
103. Weronika Malinowska
104. Karolina Witosz
105. Iza Ochocka- Poznań
106. Ala Chmielewska
107. Agnieszka Zowada
108. Magda Szadzienie
109. Dominika Browko
110. Bernadeta Spyra
111. Sandra Kobuszewska
112. Wiktoria Gwóźdź – Zielona Góra
113.Dominika Gawara – Zielona Góra
114.Hania Sobkowiak – Zielona Góra
115.Berenika Brawer– Zielona Góra
116.Kornelia Czechowska – Zielona Góra
117.Iga Węcławska – Zielona Góra
118.Natalia Kąkolewska – Zielona Góra
119.Julia Kłodzińska – Zielona Góra
120.Adam Czeszyk – Zielona Góra
121.Wiktoria Szulc – Zielona Góra
122.Kasia Kasprzak – Zielona Góra
123.Igor Barciński – Zielona Góra
124.Oriana Pluta – Zielona Góra
125. Paweł Bartkowski
126. Wiktoria Bere
127. Martyna Bączkowska
128. Sebastian Kaliszewski - Bydgoszcz
129. Martyna Czajkowska- Białystok
130.Justyna Kozłowska- Białystok

131.Patrycja Piechowska - Białystok

132.Agata Hus- Białystok

133.Zuzia Średzińska- Białystok

134.Magda Staworko- Białystok

135.Gabi Trochimczyk - Białystok

136.Marta Żebrowska- Białystok

137.Natalia Szapiel- Białystok

138.Julia Łuczyńska- Białystok

139.Paulina Kuczko- Białystok

140.Zuzia Bagińska- Białystok

141.Dominika Nowiczkow- Białystok

142.Dominika Zdanuczyk- Białystok

143.Sandra Mordasewicz- Białystok

144.Adrian Matulewicz- Białystok

145.Jarek Piętka- Białystok

146.Mateusz Domański- Białystok

147.Ania Dawdo - Białystok

148.Ola Motkowska- Białystok

149.Zuzia Wawiernia- Białystok

150.Maja Gęgotek - Białystok

151.Patrycja Sulik - Białystok

152.Gabi Zbucka - Białystok

153.Natalia Zaleska- Białystok

154.Magda Misiejuk - Białystok

155.Ola Bielawiec- Białystok

156.Michalina Palińska- Białystok

157. Aga Szyszka- Poznań
158.Ala Lis- Poznań
159. Zosia Radek- Poznań
160.Dominika Wichniarek- Poznań
161. Martyna Michalska- Poznań
162.Kacper Dworczak- Poznań
163.Gabrysia Chęclewska- Poznań
164. Alicja Machońko- Poznań

165. Jakub Dylik –Pabianice
166. Natalię Rulewicz- Bydgoszcz ( finalistka RU kids 2015)

167.  Alicja Renz- Poznań

168.Marianna Bachanek- Poznań

169.Anna Bańczyk- Poznań

170. Zosia Grabas- Bydgoszcz
171.Anastazja Spławska- Bydgoszcz
172.Filip Konopiński- Bydgoszcz

173. Dominika Steczkowska - Łomża

174.Paulina Rola- Łomża

175.Julia Jakubiak- Łomża

176.Magda Zubrycka- Łomża

177.Ala bojarska- Łomża

178. Maja Dymczyk- Łomża

179.Julia Marcińczyk- Łomża

180.NikolaBorawska- Łomża

181.Nikola Waszczyszyn- Łomża

182.Natalia Naćka Kisiel- Łomża

183.Wiktoria Wiki Kosmowska. – Łomża

184. Mateusz Witczak

185. Alex Kwiatkowski- Inowrocław

186. Paula Utnik- Kąty Wrocławskie/Wrocław

187. Weronika Mordziołek (finalistka Rytm Ulicy 2015 )

188. Paulina Gosz- Piła ( finalistka 2015)

189. Oliwia Pluciak- Piła

190. Julia Pokorska- Piła

191. Michalina Knapa- Piła

192. Wiktoria Kożuchin- Piła

193. Weronika Błażejewska- Piła

194. Ola Rudiak- Piła

195. Dominika Wykręt- Piła

196. Żyłka

197. Maja Jągowska- Zielona Góra

198. Patrycja Molińska- Piła

199. Agata Walczak- Piła

200.Sandra Dukiewicz- Piła

201. Marta Trembacka- Piła

202. Misia Piotrowska- Piła

203. Amelia Mejer- Piła

204. Kacper Cyganowski- Piła

205. Paulina Poćwiardowska- Bydgoszcz ( finał RU Kids ’15)

206. Marta Kubiak

207. Milla Kędzierska

208. Daniel Młynarczyk -Pabianice

209.Michalina Pakulska –Pabianice

210. Kacpra Kuczek (Kąty Wrocławskie)

211. Maja Leśniewska – Bydgoszcz

212. ALEKSANDRA SOŁOWIJ

213. WERONIKA "Werix" BAKAJ – Bydgoszcz

214.Zuzia Kuźmicka - Białystok
215. Asia Słowicka - Białystok
216. Jula Dzięgielewska - Białystok
217. Maja Markiewicz – Białystok

218. Zuzanna Szczepanik – Bydgoszcz

219. Wiktoria Stasiak
220.Weronika "Rajbanka" Kuś
221.Agata Marcinkowska
222.Martyna Hopcia

223. Nadia Jędryka –Czeladź ( finał 2015)

224. Iga Mantur - finalistka 2015

225. Julia Konieczny

226. Hania Gładki – Warszawa

227. Róża Francheteau – Warszawa

228. Emilia (Emi) Antoniuk – Warszawa

229. Wiktorii Berek

230. Edyta 'Edzia' Kubiak

231.Zuzanna Tulin


HH solo pow. 16


  1. Natalia Głowala (Bejsii)
  2. Aleksander Kosowski : KoSa,- Zabrze
  3. Sylwia Dymek – Gdańsk
  4. Wioletta Niczyporuk (Pomruk)
  5. Dariusz Lepiarz Light
  6. Sonia Staroszyńska Staroszi
  7. Patrycja Cieślik-Gliwice
  8. Radek mikolajek
  9. Robert Kulesza

10.  Kamila Chwałek

11.  Monika Śniotała

12.  Dawid Pieczyński

13.  Krycha (Krystian Malinowski)-Pabianice

14.  Bartek Moroch

15.  Monika Derszniak- Warszawa

16.  Paulina Kwiatkowska- Toruń

17.  Szymon Sokołowski – Olsztyn

18.  Scythe aka KoSa- Zabrze

19.  Gorzki (Wojownicy Krzyża) – Gorzów Wlkp

20.  Pidi- Ostrołęka

21.  .DOMINIKA BERNAŚKIEWICZ - DOMI- WEJHEROWO

22.  WERONIKA LACHS -WERA- WEJHEROWO

23.  KAMILA MILER – WEJHEROWO

24.  Ola Rukawisznikow - Krosno Odrzańskie

25.  Monika Łaskarzewska (Żurek Transformes Crew)- Szczecin

26.  Weronika Należyta- Chodzież

27.  SANDRA RADASZEWSKA - Kołobrzeg

28.  Koman- Pabianice- Gliwice

29.  Paulina Lenczyk -Gliwice

30.  Anita głąb Gronia -Gliwice

31.  Daga Kubina- Gliwice

32.  Patryk czyż- Gliwice

33.  Zuzia malina- Gliwice

34.  Karolina musiał adidas- Gliwice

35.  Ania podhajny bombel- Gliwice

36.  Dominika Garbulowska- Gliwice

37.  - WIKTORIA WOŹNIAK - WEJHEROWO

38.  -NATALIA SZCZEŚNIAK - NATALA- WEJHEROWO

39.  -JULIA RUTKOWSKA- WEJHEROWO

40.  Enka - Szczecin

41.  Dario – Szczecin

42.  Kasia Rosół- Poznań

43.  Marcel Tokarski- Poznań

44.  Krzysztof Kurdyk- Zielona Góra

45.  Marysia Wasilewska- Gliwice

46.  Julia Gajer- Gdańsk

47.  Maciej Krygier-Koszalin

48.  Dorota Szymańska-Koszalin

49.  Stanisław Gruszczyński- Poznań

50.  Krystian Wiensyk(Chris)- Ukraina

51.  Alicja Jasudowicz "JASU"- Ełk 

52.  Paulina Krzemińska – Słupsk

53.  Michał Marcinkiewicz – Reki- Słupsk

54.  Amanda Czerwińska 

55.  Aleksandra 'Paola' Magnus

56.  Magdalena Mieczkowska

57.  Paweł Zioło Zielski- Piła

58.  Michalak (Michert) Jakub

59.  Kleban (Kleberr) Andrzej

60.  Sebastian (Sebo) Strzeżek

61.  Agata Cyrańska

62.  Piotr Pi Kaczmarek

63.  Julia Rutz

64.  ATAGA

65.  Monika Czerniak - Kostrzyn nad odrą .

66.  Agata Kuza - Kostrzyn nad odrą .

67.  Dawid Bździel - Kostrzyn nad odrą .

68.  Julia Polanowska- Sztum

69.  Magda Ciupak- Sztum

70.   Łukasz Fischbach - KORI – Międzychód

71.   Kamil Wesołowski - EMEL - Gorzów Wlkp

72.  Kamil Dudek- Mogielnica

73.  Łukasz Kisiel

74.  Mwana Mziray- Gdańsk

75.  Adrianna Mechut - Ada

76.  Katarzyna Kowalska - Kasta

77.  Julia Jańczak - Jula

78.  Karolina Dutkowska

79.  Edyta Koper - Edi, Edzia

80.  KAROLINA " MURZYN" ROSŁOŃSKA -Gliwice

81.  OLIWIA BŁACHOWICZ -Gliwice

82.  NIKOLA SALWIK -Gliwice

83.  Marika Mayra Netzel (Wrocław)

84.   Robert Robu Sarzyński (Wrocław)

85.  Natalia Sommerfeld (Nita)

86.  Alicja Frankowska (Alka)

87.  Julia Drybczewska,

88.  Natalia Krupa

89.   Szybińska Magda

90.   Choma Agnieszka

91.  Kresa-Poznań

92.  Aleksandra Musiał- Bydgoszcz

93.  Mikołaj Maciejewski- Bydgoszcz

94.  Klaudia Chmura- Bydgoszcz

95.  Oskar Wojtyra, Boski- Poznań

96.  Michał Nowak, Majkel-Poznań

97.  Piotr Pietruch Pilipienko- Olsztyn

98.  Patryk Okołowski- Luboń

99.  Marta Matus (Marta Sista )

100.Karol Polssky Polak

101.Karpiu

102.Kacia 

103.ANITA RUTKOWSKA

104.ZUZANNA KOPACZ

105.Alicja Kupniewska-Szczecin

106.Marta Ligenza

107.Magda Ziętek

108.Paulina Żukowska

109. Nadia Ben Romdhane

110.Paulina Bryła

111.Agnieszka Jęchorek

112.Radek Nosa

113.Julia Hildebrand- Opalenica

114.Marta Pasternak

115.Aleksandra Matysik

116.Daria Sala

117.Agata Denko

118.Beata Kobylańska

119.Ania Żołnierczyk

120.Ania Fułek 

121.Aleksandra Kądziołka

122.Mikołaj Dudzic – Zielona Góra

123.Kajetan Falkowski – Zielona Góra

124.Wiktoria Gwóźdź – Zielona Góra

125.Hania Majewska – Zielona Góra

126.Martyna Dziedzic (Stefa)

127.Agnieszka Antoniewicz (Aga)

128.Paula Kowalska , Pabianice
130. Aleksandra Cal- Poznań
131. Michał Bielski – Łódź
132. Maciej Gieras – Łódź

129.Kamil Tarnowski "Tarniu",-Wrocław

130.Dominik Perz "Domino"-Wrocław

131.Paula Krawczyńska, -Wrocław

132.Gosia Żamojcin "Gosha" -Wałbrzych

133.Magdalena Kmoch "Kmochu" -Wrocław

134.Adriana Wisłocka "Lola - Wrocław

135.Sandra Tęcza "Tęcza" - Wrocław

136.Patrycja Łebska - Wrocław

137.Katarzyna Ćwikła "Ruda mańka" - Wrocław

138.Dominika Jarczak

139.Surwi - Białystok

140.Szymon Tur- Białystok

141.Gabi Jankowska- Białystok

142.Marta Domańska- Białystok

143.Ola Cichocka- Białystok

144.Gabi Koszewnik- Białystok

145.Jula Bednarek- Białystok

146. Aleksander Mekail

147.Bartosz Stasiak -Pabianice

148.Angelika Szynka Pabianice

149.Michalina Zietek

150.Milena Paul

151.'Maho' Natalia Machowicz- Opole

152.Radosław Radosny Szymczak- Gdańk

153.Weronika Maciejewska - Poznań 

154.Paweł Bielawski 

155.Gregory Kuciak - Poznań

156.Lukasz Ludwiczak- Poznań

157.Gabriela Tryba- Poznań

158.Weronika Brus- Poznań

159.Ania Kafarska- Poznań

160.Agata Blachowiak- Poznań

161.Samuel Wielgat- Poznań

162.Agnieszka Szafranska- Poznań

163.Ala Kurkowska- Poznań

164.Asia August - Poznań

165.Milena Chwilka- Poznań

166.Agata Andrysiak- Poznań

167.Maja Wesołowska

168.Daniel krowicki dan 

169.VlaDee- Ukraine,Chernivtsi

170.Emine- Berlin

171.Sihäm – Hamburg

172.James endless – Berlin

173.Ben Holickz – Berlin

174.Richie M.I.K.-  Berlin

175.Uladzimir Karaliou DRE 10 – Białoruś

176.Marta Mościcka Mostek

177.Michalina Ziętek

178.Milena Pau

179.Natalia "Skubi" Skubiszyńska- Gorzów Wlkp.

180.Patrycja Pytka Drzewiecka- Piła

181.Klaudia Orzechowska - Piła

182.Ola Ossowska- Piła

183.Przemek Żerebiło- Piła

184.Ania Długosz – Piła

185.Damian Gocławski- Piła

186.Matylda BYLA Bylicka- Szczecin

187.Sandra Adamczak

188.Karolina Kapałka- Tomaszewska  (Głowa)- Opole

189.Adam Sworowski- Pobiedziska

190.Martyna Kuśmij (Tysia)- Gliwice

191.Weronika Laszewska- Bytom

192.Natalia Halejak (Halejka)- Zabrze

193.Julia Słomka- Zabrze

194.Łukasz Szewczyk- Zabrze

195.Wiktoria Łapacz- Piła

196.Dominika Zalewska- Piła

197.Jagoda Nitecka- Piła

198.Hubert Grams- Piła

199.Nel Makowska- Piła

200.Karolina Pedrak

201.Julia Zamora

202.Marta Mamuśka Molska -Białystok

203.Karol Polecki - Białystok

204.Paulina Polly Wróblewska-Białystok

205.PAULINA CZAPELKA CZAPELKA - Gliwice

206.AGNIESZKA DZIK – Gliwice

207.Bartosz Markowski Bali

208.Milena Karpińska MILEN - Knurów

209.Dominika Leśniowska DOMI –Knurów

210.Malwina Kozłowska -  Poznań

211.MACIAS KILLOFF CREW (rok temu finał 7 to smoke)

212. REJU KILLOFF CREW

213.Jakub O-Sheat Kamiński – Poznań

214.Sebastian Cynk- Poznań

215.Anna Czerwinska

216.Paulina Smaś- Żary

217.Fuli

218.Piersi

219.Honorata Fryc- Honia, Wrocław,




 

 

 

HH DUETY 13-16

 

  1. SZACH I MAT - Gorzów Wielkopolski 
  2. MARTYNA SMARUJ I JULKA BALCERZAK - Kołobrzeg
  3. NATALIA BOROWSKA I MAGDA KONIECZNA- Kołobrzeg
  4. Weronika Musial i Natalia Kaczmarek(zwyciężczynie rytmu ulicy kids 2015)- Gliwice
  5.  MARIA DIETRICH I MARCELINA URBAN – Wejherowo
  6. Oliwia Marciniak + Maja Kruczek
  7. Weronika Musiał + Natalia Kaczmarek
  8. Weronika Szywała + Wiktoria Szywała
  9. Melisa Sokulu + Zuza Kotas
  10. Oliwia Nycek + Dagmara Czarnuch
  11. Kasandra Grabowska Mikołaj Parat – Gdańsk
  12. Paweł Bartkowski i Julia Konieczny
  13. Maja Dymczyk i Julia Marcińczyk- Łomża
  14. Magda Zubrycka i Dominika Steczkowska- Łomża
  15. Piotr Wawrzynek i Sylwia Pleszewska
  16. ALEKSANDRA SOŁOWIJ & WIKTORIA BEREK
  17. Asia Słowicka, Emilka Reducha - Białystok
  18.  Iza Frąc, Pola Półkośnik - Białystok
  19. Zuza Kuźmicka, Martyna Borowik - Białystok
  20. Maja Markiewicz, Jula Dzięgielewska –Białystok
  21. Agata i Rajbanka

22.Kaja i Kama TFTF Crew

23.Nikola i Żyłka TFTF Crew

24.Edzia i Jasmina TFTF Crew

25. Pati i Zuzia Białystok

26. Wiktoria Berek i Aleksandra Solowij




HH DUETY pow. 16


1. Dagmara Czarnuch i Oliwia Nycek
2. Zuzia Kotas i Melisa Sokullu
3. Ola Gzyl i Oliwia Marciniak
4. Weronika Szywała i Wiktoria Szywała
5. Koman i Krycha (Kacper Koman i Krystian Malinowski) , Pabianice

6. Ola Kuczera i Anita Matuszewska - Krosno Odrzańskie
7.Magda Brodzińska i Ola Rukawisznikow - Krosno Odrzańskie 

8. Paulina Lenczyk i Nadia Jędryka (Finalistki rytmu ulicy 2015)- Gliwice

9. Kasia Rosół & Marta Morawska- Poznań

10. Alex Costa Kostka  Mikołaj Dudzic- Zielona Góra

11. Alicja Jasudowicz i Marta Matus  "Sista4Fun"

12. Amanda Czerwińska i Aleksandra Magnus

13. ATAGA I TOMASZ HH duety -||- (finał Rytm Ulicy 2015)

14.  AGA I HONORCIA, GORZÓW WLKP

15. LISIA I MAGDA, GORZÓW WLKP

16. Piotr Wawrzynek i Sylwia Pleszewska
17. Fifi i Fuli (finał rytm ulicy 2015r.)

18. Ania Piotrowska i Maja Wesołowska
19. Koper Edyta - Edi, Edzia i Sylwia Dymek – Gdańsk
20. Nita & Alka
21. Julia Drybczewska i Natalia Krupa
22. Karpiu i Kacia ( Finaliści 2015)
23. NATALIA ORŁOWSKA I ANITA RUTKOWSKA

24. Marta Pasternak i Aleksandra Matysik 
25. Martyna Dziedzic i Melissa Piechowiak (Mel Gibson & Steven Spielberg
26. Olex i Cleo –Poznań
27. RockRostek i SiPop

28. Jakub Dylik i Martyna Kopias – Pabianice

29. Jarosław Pluta i Tomasz Uciński

30. Gregory & Lukasz – Poznań

31. Lil fuli & Salo

32. Piotr Mazur i Stanisław Rybski

33. SYJAMY Milen&Domi POZNAŃ (finalistki rytm ulicy 2015)

34. MACIAS & REJU

35. Marcin Szafrański i Sebastian Cynk (Szafran & Cynk'u)- Poznań




 

POPPING


  1. Aleksander Kosowski KoSa,- Zabrze
  2.  Patrycji Tronina- Dzierżoniów
  3. Mateusz "Poppinmatush" Cholewczynski- Bydgoszcz
  4. Scythe aka KoSa – Zabrze
  5. 5.    Koman- Pabianice
  6. 6.    Wiktor Radomski- Słupsk
  7. 7.    Madmax (Maksymilian Baranowski ) Piaseczno
  8. 8.    Karpiu
  9. 9.    Mariusz Popping Mario- Lubawy

10.  Karolina Skrzypek

11.  Paweł Michalak

12.  Korczowic Krystian

13.  Marcin Dziemieszonek (MrFlexible)

14.  Mateusz Domański- Białystok

15.  Radosław Zaremba – Polke- Piła

16.   Aleksander Mekail

17.  Jarosław Pluta 

18.  Karolina Skrzypek

19.  Gregory- Poznań

20.  Alex Kwiatkowski- Inowrocław

21.  Mateusz Krawiec

22.  Piotr Szwarc

23.  Uladzimir Karaliou – Białoruś

24.  Dominik Pjona Piąstka – Poznań

25.  Marta Kubiak

26.  ZIBEN KILLOFF CREW

27.  Michał 'Si Pop' Kujawski

28.  Fifi


 

LOCKING


  1. Monika Derszniak- Warszawa
  2. Wiktor Radomski- Słupsk
  3. Szymon ' Szymi ' Gawryluk- Białystok
  4. Madmax (Maksymilian Baranowski ) Piaseczno
  5. Sebastian (Iwan) Iwanowski
  6. Sylwia Pleszewska
  7. Adam Fischbach - FIZIU – Międzychód
  8. Karpiu
  9. Radek Nosa
  10. Paulina Poćwiardowska- Bydgoszcz
  11. Mikołaj Pojmański Lil Pojman-Warszawa
  12. Milena Karpińska MILEN (Knurów)
  13. WERONIKA "Werix" BAKAJ - Bydgoszcz

 

 

HH formacje 13-16 lat


  1. WIOLINKI ( 1 miejsce RYTM ULICY KIDS )
  2. Ganesz Wataha 
  3. EXPLOZJA -ŚWIAT TAŃCA -WEJHEROWO 
  4. OKEY - Krosno Odrzańskie, 
  5. PROGRES-Augustów, 
  6. Open – Ostrów Wlkp.
  7. VSDS BOUNCE KIX – Kołobrzeg 
  8. Homies – Gorzów Wlkp 
  9. RESPECT- STARGARD 
  10. DEFENSE TROOPS - Toruń 
  11.  Freaky Steps Tu -Słupsk
  12. From The Soul – Piła– Finały rok 2015
  13. To The Beat- Piła
  14. Mała Maska- Kąty Wrocławskie 
  15. Bi.eF Crew- Sztum 
  16. XBESTY - finał 2015 rok
  17. Empiria Crew- Dzierżoniów, Wrocław 
  18. FOUR CHAN –Międzychód
  19. BLITZ squad - Gdańsk 
  20. FREE BEATS- Kraśnik
  21.  KOPACZE 
  22. NEVA SOF 
  23.  ZDR- 
  24. KRUKSY- Zielona Góra finaliści 2015
  25. Like No Other 
  26. PoProstu Squad  - Białystok
  27. Afera Hit- Poznań
  28. Afera ON-Poznań
  29. Sushi-Poznań
  30. B.k.Team- Łomża
  31. Flow Evenement 
  32. TOP10 Yankees- Białystok 
  33. CRIPS
  34. BBCrew- Warszawa

HH formacje pow. 16 lat


  1. Taka Sytuacja- Gdańsk
  2. FUSION -ŚWIAT TAŃCA -WEJHEROWO 
  3. Bez Spiny 
  4. Move Up- Gorzów Wlkp.
  5. Ganesz Crest 
  6. Ganesz Frisky 
  7. KONTRAST-Augustów,
  8. MONTACZI 
  9. Check this out  - finaliści rytmu ulicy 2015
  10. O co chodzi
  11. Bragga
  12. Quake – Gorzów Wlkp.- 
  13. Infinite Groove –Poznań 
  14. That's Right Crew
  15. New Tide – Łódź 
  16. ESCAPE- Zielona Góra 
  17. Pola Crew- Piła 
  18. Freaky Steps- Słupsk 
  19. Ewenement- Dzierżowniów 
  20. Blaze It Up -Kostrzyn nad Odrą
  21. BEZ KITU EJ, GORZÓW WLKP. 
  22. WA-WA Dance Crew 
  23. R.O.O.T.S CREW – Międzychód 
  24. OMASTA - Międzychód, Gorzów Wlkp, Płock
  25. BLITZ two - Gdańsk
  26. HYPE CREW – Gdańsk 
  27. Jeszcze raz- Częstochowa
  28. Haaaaaagsz 140- Zielona Góra 
  29. JEST OPCJA!- Bydgoszcz
  30. BEST CREW 
  31. KGB 
  32. METRO-Zabrze
  33. Sztrymy Gang – Łódź 
  34. East Soul Crew- Białystok 
  35. The Freshest Crew – Białystok 
  36. Wanted Crew 
  37. West Poin – Poznań 
  38. Ganesz F2
  39.  Czeba się wyluzować 
  40. Wporzo DEFEM – Opole 
  41. High Five Crew – Kobierzyce 
  42. Fresz Fkręty- Zabrze 
  43. i8i – Białystok 
  44. KILLOFF CREW (rok temu finały)
  45. Śluński Azyl- finał 2015


HH formacje OLD


  1. Ekipa ZWŁ –Radom
  2. Mam-a LUZ - Krosno Odrzańskie 
  3. VSDS G.OLD- Kołobrzeg 
  4. 18+Vat"  Ełk 
  5. Hip Hop Mamas & Papas- Piła
  6. The Best of Maska- Kąty Wrocławskie
  7. Ewenement Plus- Dzierżoniów 
  8. Rusty Pumpkins- Szczecin
  9. FaFaRaFa - Białystok
  10. HH Old – Blend - Zielona Gora 


Break Dance 3vs3


  1. FRESH FLAVA
  2. Respect- Stargard
  3. Emergency Crew- Poznań
  4. Coolkids flavour-Piaseczno .Radom  Kraków
  5. RockafellaZ
  6. OMASTA
  7. Eudezet Skillz/ Oczy Ważki -Łódź 
  8. Marta Ligenza, Patryk Kryla bboy kermit, Łukasz Muzal bboy sowa
  9. BWA BREAKERS
  10. BEAT MONSTERS
  11. Lentex Legends" Częstochowa
  12. Karolina Skrzypek ,Dawid Rychter ,Julia Stawska
  13. Wanted Crew
  14. Outlawz Crew – Poznań
  15. Prototyps - Nakło Nad Notecią
  16. Floor Brathers Crew - Nakło Nad Notecią
  17. Fpytke Boys - Nakło Nad Notecią
  18. Boogie Lans
  19. Breaking Łódź Crew.
  20. Braterstwo Stylu
  21. Reunion Crew
  22. United Szczecin Breakin
  23. Funk Rockass
  24. BWA Bgirls
  25. DIVISION CREW
  26. BAJCEPS CREW



 

do góry
sponsorzy

bacuri break kross Error elade
akademia foto hiphop Jumps kadan mass
ns ozon pig piramidka techno
tribal zigzap urbancity 69 szkolytanca
stoprocent hh_groove endorfina hires
gwda
patroni

stat4u