START GODZ 11 00

 

Podajemy przybliżony plan Rytmu Ulicy kids 2015, oczywiście może on ulec zmianie. Plan powstał z ilości osób, jaka zapisała się na turniej a jest ich ok. 500- nie spodziewaliśmy się aż tak wielu tancerzy, co nas oczywiście bardzo cieszy. Ale w związku z tym, że bardzo dużo zgłoszeń dostaliśmy po terminie, plan wstawiamy tak późno. I informujemy, iż turniej musimy rozpocząć o godzinie 11.00, jeśli zaczęlibyśmy o 12.00 -biorąc pod uwagę możliwe opóźnienia, które często nie są zależne od nas turniej skończyłby się bardzo późno 22.00/23.00, co dla dzieci byłoby zbyt dużym obciążeniem. Bardzo zależy nam żeby jako pierwsze zgłoszone na miejscu zostały dzieci w wieku 5-6 lat, tak byśmy mogli rozpocząć tę kategorię, a w trakcie jej trwania żeby zgłaszały się osoby starsze również z pierwszeństwem 7-9 lat, ponieważ cała ich kategoria odbywa się jako druga.

PLAN RYTMU ULICY KIDS 2015

11.00 Rozpoczęcie 
11.15-HH solo DEBIUTY 5-6 półfinał/ 21 osób 
11.30-HH FIRST STEPS 5-6 finał/ 8 osób 
11.40-HH solo DEBIUTY 5-6 finał/ 7 osób
11.40-HH formacje 5-6 finał
12.00-koniec bloku pierwszego- rozdanie nagród

12.30 – HH solo DEBIUTY 7-9 eliminacje/ 54 osoby 
12.45 – HH solo FIRST STEPS 7-9 eliminacje/ 46 osób
13.00 – HH solo MASTERS FLOOR 7-9 eliminacje/ 32 osoby
13.10 - HH solo DEBIUTY 7-9 / 8 osób ( finał- 7 to smoke)
13.20 - HH solo FIRST STEPS 7-9 / 8 osób (finał- 7 to smoke)
13.30 - HH solo MASTERS FLOOR 7-9/ 8 osób (finał- 7 to smoke )
13.40 - Duety ELITE KIDS 7-13 eliminacje/ 23 duety czas prezentacji do 1 min muzyka własna ( do finału 6 duetów)
14.10- formacje DEBIUTY 7-9/ 7 formacji (finał)
14.30- formacje ELITE KIDS 7-9/ 5 formacji (finał)
14.45- koniec bloku drugiego- rozdanie nagród

15.15-HH solo DEBIUTY 10-13 eliminacje/ 54 osoby (16 os. do półfinału)
15.30– HH solo FIRST STEPS 10-13 eliminacje/ 55 osób(16 os. do półfinału)
15.45-HH solo WINNING KIDS 10-13/ 22 osoby ( 8 osób do finału)
15.55– HH solo ELITE KIDS 10-13/ 88 osób/(16 os. do półfinału) 
16.10– HH solo MASTERS FLOOR 10-13/31 osób ( 8 osób do finału)
16.20- BREAK DANCE /20 osób ( 4 osoby do finału)
16.40- POPPING /10 osób (4 osoby do finału)
16.45-LOCKING/ 15 osób (4 osoby do finału)
17.00- HH duety MASTERS FLOOR 10-13/15 duetów( do finału 6 duetów)
17.20- HH formacje DEBIUTY 10-13/ 7 formacji ( finał)
17.40-HH formacje FIRST STEPS 10-13/5 formacji (finał)
17.55-HH formacje ELITE KIDS 10-13/ 12 formacji (finał)
18.25- HH formacje MASTERS FLOOR 10-13/ 8 formacji (finał)
18.50- HH solo DEBIUTY 10-13 półfinał/ 16 osób
19.00- HH solo FIRST STEPS 10-13 półfinał/ 16 osób
19.10- HH solo ELITE KIDS 10-13 półfinał/ 16 osób

FINAŁY SOLO
19.20- BREAK DANCE / 4 osoby(bitwy)
19.30- POPPING/ 4 osoby (bitwy)
19.40- LOCKING/ 4 osoby (bitwy)
19.50- HH solo DEBIUTY 10-13/ 8 osób (7 to smoke)
20.00- HH solo FIRST STEPS 10-13/ 8 osób (7 to smoke)
20.10- HH solo WINNING KIDS 10-13/ 8 osób (7 to smoke)
20.20-HH solo ELITE KIDS 10-13/ 8 osób ( 7 to smoke)
20.30- HH solo MASTER FLOOR 10-13/ 8 osób (7 to smoke)
20.40- HH duety ELITE KIDS/ 6 duetów ( prezentacja )
20.50-HH duety MASTERS FLOOR / 6 duetów ( prezentacje)
21.00- Rozdanie nagród

 

 

 


 

 

 

Rytm Ulicy KIds 2015 
Hala MOSIR ul Żeromskiego 90 


Zapraszamy wszystkie szkoły tańca w Polsce, oraz wszystkie dzieciaki, które chcą przeżyć ciekawą przygodę z tańcem. 
Rytm Ulicy Kids podejście drugie, które na pewno się odbędzie w Pile w Klubie Seven ul Bydgoska 35. 
Turniej jest skierowany do dzieci w wieku od 5 lat do 13 lat, początkujących, średnio zaawansowanych, oraz zaawansowanych. 
Kategorie taneczne

Hip Hop solo 
Hip Hop duety 
Hip Hop formacje 
Locking 
Popping 

Nagrody, oczywiście takie z których będziecie bardzo dumni, oprócz pucharów, dyplomów, będą statuetki dla najlepszych tancerzy, oraz nagrody rzeczowe. Nagrody NIESPODZIANKI. 

Szczegółowy plan będzie podany wkrótce 

Kryteria zaawansowania 

Kategoria - (debiuty) Tancerze dla których ten turniej będzie
pierwszym turniejem w życiu
5-6 lat 
7-9 lat 
10-13 lat 
Kategoria - (first steps) Tancerze „bardzo początkujący”, którzy
tańczyli już na turniejach ale nie
zakwalifikowali się do finału oraz tancerze,
dla których ten turniej będzie pierwszym
turniejem w życiu
5-6 lat 
7-9 lat 
10-13 lat 
Kategoria - (star steps) Tancerze „bardzo początkujący”, którzy już
tańczyli w turnieju i byli w finałach
5-6 lat 
7-9 lat 
10-13 lat 
Kategoria - (winning kids) Tancerze „początkujący”, którzy już tańczyli
w turniejach zdobywając miejsca medalowe
Kategoria - (elite kids) Tancerze średnio zaawansowani i
zaawansowani
5-6 lat 
7-9 lat 
10-13 lat 
Kategoria - (masters floor) Tancerze zaawansowani, finaliści i połfinaliści 
kategorie wiekowe 
5-6 lat 
7-9 lat 
10-13 lat 
Kategoria - Break Dance 
5-6 lat
7-9 lat 
10-13 lat 


Każdy, instruktor dobiera poziom swoich tancerzy, w/g własnego uznania. 

Jurry

YouYa - Warszawa 
Knopek - Smoke Story Group 
Jasiek - Co jest - Wrocław 

Dj Kobi & Dj Mały

Mc. rademenez 

Video - Bartek Ćwikliński

Zgłoszenia nadsyłamy na adres beezonepila@gmail.com, zgłoszenia nadsyłamy do 20 kwietnia 2015 
W zgłoszeniu proszę podać 

nazwa grupy/imię nazwisko
kategorie taneczną, oraz którą z wybranych opcji 
ilość osób tańczących 
miejscowość 
tel. 
Opłaty startowe 

Pierwsza kategoria 25 zł, kolejna następna 20 zł

Wpłaty dokonujemy, przy zapisach w dniu przyjazdu. 

szczegóły, oraz wszelkie inne informacje na www.rytmulicy.pl

organizator Bizon

 

Harmonogram Rytm Ulicy Kids 2015, poszczególnych kategorii

HH solo eliminacje - prezentacja po 3-4 osoby, muzyka org. czas do 45s.( to dotyczy wszystkich kategorii solo w eliminacjach)

HH solo finały - SEVEN 2 SMOKE ( czas trwania seven 2 smoke 15 min, jeśli w tym czasie wyłoni się zwycięzca, pozostali tancerze, będą mieli policzone ilości walk wygranych)

 

HH duety eliminacje - prezentacja, muzyka własna, czas 1,15 min

HH duety finały - prezentacja, muzyka własna czas 1,45 min

HH formacje eliminacje - prezentacja, muzyka własna czas do 2 min.

HH formacje finały - prezentacja, muzyka własna czas do 2,30 min

Locking eliminacje - prezentacja po 3-4 osoby, muzyka org. czas do 45s.

Locking finał - SEVEN 2 SMOKE ( czas trwania seven 2 smoke 15 min, jeśli w tym czasie wyłoni się zwycięzca, pozostali tancerze, będą mieli policzone ilości walk wygranych)

Popping eliminacje - prezentacja po 3-4 osoby, muzyka org. czas do 45s.

Popping finał - SEVEN 2 SMOKE ( czas trwania seven 2 smoke 15 min, jeśli w tym czasie wyłoni się zwycięzca, pozostali tancerze, będą mieli policzone ilości walk wygranych)

Break Dance - eliminacje prezentacja po 3-4 osoby, muzyka org. czas do 45s.
Break Dance finał - bitwy po dwa wyjścia ( do finału przechodzi 4 tancerzy, w każdej kategorii wiekowej) .

 

 

Uwaga podajemy wstępny plan RU Kids, otwarcie hali godz 8 00, następnie będą trwały zapisy i próba parkietu dla maluszkow, o godz 12 00 rozpoczęcie pierwszego bloku, czyli zaczyna kategoria dzieci 5-6 lat i aż do rozdania nagród, następnie rozpoczynamy kategorie 7-9 i 10-13 aż do rozdania nagród.

Szczegółowy plan godzin rozpiszemy po zakończeniu terminu zgłoszeń, przypominamy że termin upływa 20 kwietnia

 

Muzykę do formacji wysylamy DJ na adres break4ever1983@wp.pl proszę wysyłać podkłady muzyczne formacji i dokładnie je opisać. Termin wysyłania podkładów do piątku 24 kwietnia.

 

 

 


NIEDZIELA 29-03-2015


11 00 Warsztaty JASIEK  - Studio Tańca Beezone


13 00 Otwarcie FINAŁY Transmisja TV ASTA , lub www.rytmulicy.pl

Pokaz niespodzianka 

13 15 - Pokaz Sędziów


13 45 - POPPING pierwszą kategorią będzie poł-finał Popping 


14 15 - 14 45 HH solo 13 -16 ( 8 osób, SEVEN 2 SMOKE )( lub 25 min limit czas.)

14 45 - 15 00  Locking ( 8 osób, 4 walki półfinał/ po 1 wyjściu - 2 walki finał/ po 2 wyjścia)


15 00 - 15 30 Bboying 3&3

 

15 30 - 16 00 HH solo pow. 16 ( 8 osób, ( 8 osób, SEVEN 2 SMOKE )(lub 25 min. limit czas.)

16 00 -16 30 Popping ( 8 osób, 4 walki półfinał/ po 1 wyjściu - 2 walki finał/ po 2 wyjścia)


16 30  - 17 00 HH formacje 13-16, ( 8 form. prezentacja do 3,30 min)

17 00 WALKA O NAGRODĘ SENATORA for. 13-16

                             WALKA O PUCHAR PREZYDENTA for. pow 16

17 30 - 18 00 HH duety ( 6 duetów, prezentacja muzyka wł. do 2.30)


18 00 - 18 15 HH formacje OLD 

18 15 - 18 45 HH formacje pow. 16, ( 8 form. prezentacja do 3,30 min)


                              WALKA O NAGRODĘ SENATORA for. 13-16

                             WALKA O PUCHAR PREZYDENTA for. pow 16


19 15 ROZDANIE NAGRÓD - ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

BEZPIECZNE ROZJECHANIE SIĘ DO SWOICH DOMKÓW


ZAPROSZENIE

Na Rytm Ulicy Kids 26-04-2015 

oraz 

na Rytm Ulicy Piła 2016

 


Warsztaty 

RYTM ULICY PIŁA 2015 

 

Rytm Ulicy 2015 zaprasza wszystkich chętnych na niepowtarzalne warsztaty z jurorami turnieju.

BATALLA – Niemcy - HIP HOP
SALAH – Francja - POPPING/Locking 
JASIEK – COJEST - HIP HOP

 


Koszt warsztatów – cały pakiet 120 zł 3 lekcje 
Pojedyncze lekcje – 50 zł

PIĄTEK 27.03 – Salah - godz. 20 30 Studio Tańca Beezone – 2 GODZ. 
SOBOTA 28.03 – Batalla - godz. 10 00 Studio Tańca Beezone – 1,15 min 
NIEDZIELA 29.03 - Jasiek - godz. 11 00 Studio Tańca Beezone – 1,15 min


Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy beezonepila@gmail.com

Termin zgłoszeń na warsztaty mija 25 marca 2015

O wpisaniu na listę uczestników warsztatów decyduje data wpłynięcia pieniędzy na konto Organizatora. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w grupach po wysłaniu zgłoszenia oraz pieniędzy należy dodatkowo telefonicznie lub mailowo upewnić się, że zgłoszenie do wybranej grupy zostało przyjęte.

Wpłaty proszę dokonywać na konto:
Sławomir Wegner ul Ludowa 35 
64-920 Piła
PKOBP 63 1020 1954 0000 7902 0109 6866

Każdy uczestnik warsztatów tanecznych powinien zgłosić się na miejsce warsztatów pierwszego dnia zajęć minimum 30 min. przed zajęciami.

Zapraszamy

 


 

 

 

IMPREZA: RYTM ULICY - PIŁA 2015
KIEDY: 27-29 Marca 2015
GDZIE: Klub Seven ul Bydgoska 35 


OPŁATY
OPŁATA STARTOWA - 35 zł - od uczestnika
Kolejna kategoria - 15 zł
 

Piątek wstęp na eliminacje 10 zł 
Bilet wstępu na Turniej Tańca - 15 zł Sobota
Bilet wstępu na Turniej Tańca - 15 zł Niedziela

 

Termin zgłoszenia : 15 MARZEC 2015

 

After Party wyłącznie dla uczestników Turnieju 

 

Startujmy, z kolejną edycją Rytm Ulicy Piła 2015, to już 14 edycja, naszego eventu, jak co roku będzie kilka zmian, 

 I już wiemy, że w tym roku nie zabraknie nowości, pierwszą z nich jest oczywiście to, iż turniej został podzielony na Rytm Ulicy i Rytm Ulicy Kids, w związku z tym w dniach 27-29.03 odbywać się będzie Rytm Ulicy, na którym uczestnikami będą osoby od 13 roku życia. Natomiast Rytm Ulicy Kids odbywać się będzie w innym terminie ( wkrótce utworzymy stronę na której podamy szczegółowe informacje).

Rytm Ulicy 2015 - dodajemy dwie nowe kategorie. Powracamy do korzeni turnieju, którymi jak wszyscy wiemy jest Break Dance. Eliminacje tej kategorii zaplanowaliśmy na drugi dzień turnieju tj. 28.03.15 r, natomiast finały w niedzielę 29.03.15 r. Tancerze zmierzą się w kategorii 3 vs 3. 
Kolejną ważną rzeczą jest to, że nieco zmieniamy formułę finałów solo z tradycyjnych batelek, na Seven 2 smoke.

 

Przypominamy, że w preeliminacjach nie biorą udzuiału soliści, duety oraz formacje, które były w finale w roku 2014, do półfinału w kat. formacje 13-16 oraz po 16 lat przechodzi 15 zespołów.  

Oddzielenie kategorii dziecięcych, która odbędzie się w innym terminie.

Termin Rytm Ulicy Kids 2015 to 26 Kwietnia 2015

Kategorie taneczne RU 2015

HH solo do lat 13-16 lat
HH solo pow. 16 lat
HH duety 
HH formacje do lat 13-16 lat
HH formacje pow. 16
Popping 
HH formacje- old 
Locking

Break Dance 3v3 

Plan RU 2015 

Jest to plan dzienny, co w poszczególnych dniach będzie się odbywało 

27.03-Piątek - preeliminacje - w ten dzień udział biorą kategorie HH solo pow. 16, HH solo 13-16, HH formacje pow. 16 oraz HH formancje 13-16, w ten dzień nie biorą udziału, tylko, te  formacje, które w roku 2014 zakwalifikowały się do finału.

28.03 - Sobota - półfinały w tym dniu biorą udział wszystkie kategorie w/g planu który będzie podany później 

29.03 - Niedziela FINAŁY - transmija na żywo w tv lokalnej, oraz internecie na www.rytmulicy.pl 



 

 

Jury
Salah - Francja 
https://www.youtube.com/watch?v=q5brNsb4Tfo
Batalla - Niemcy 
https://www.youtube.com/watch?v=LwZYiQjGEng
https://www.youtube.com/watch?v=YWzqhqtNh6A
Jasiu - Polska 
https://www.youtube.com/watch?v=9RaqjQTlQKg
 
                             
Bboying
MEFO - Catch The Flava
https://www.youtube.com/watch?v=LuEuXt6-hIY
YARKO - Catch The Flava
https://www.youtube.com/watch?v=RQUhtv-G68Q
BARTAZZ - Kingz of Warsaw
https://www.youtube.com/watch?v=QDK7fCGwlYA

Jury

Salah - Francja 

https://www.youtube.com/watch?v=q5brNsb4Tfo

Batalla - Niemcy 

https://www.youtube.com/watch?v=LwZYiQjGEng

https://www.youtube.com/watch?v=YWzqhqtNh6A

Jasiu - Polska 

https://www.youtube.com/watch?v=9RaqjQTlQKg

 

 

Bboying

MEFO - Catch The Flava

https://www.youtube.com/watch?v=LuEuXt6-hIY

YARKO - Catch The Flava

https://www.youtube.com/watch?v=RQUhtv-G68Q

BARTAZZ - Kingz of Warsaw

https://www.youtube.com/watch?v=QDK7fCGwlYA


Nagrody 

I m-c dla HH formacji pow 16lat 500 euro 

I m-c dla HH formacji 13-16 lat 500 euro 

soliści  

HH solo 13-16 lat I m-c 300 zł 

HH solo pow. 16 I m-c 300 zł

Locking I m-c 300 zł 

Popping I m-c 300 zł 

HH duety I m-c 250 zł x 2 

Break Dance 3v3  - 600 zł 

 

Dj 

Dj Mały/Dj Kobi 

Video stuff ; ItFilm and Break.pl

 

Mc - Rademenez 


Oraz, nagroda specjalna  dla HH formacji.  

Jak co roku będą walki formacji, o puchar Starosty i Prezydenta, i  będzie druga walka HH formacji 13-16 o nagrodę Senatora Mieczysława Augustyna.  

 

 Trrailer RU 2014 

https://www.youtube.com/watch?v=HkdlkA1AM1g

 


Wyniki z roku 2014 

HH FORM. DO 12

I m-c Best Crew – Rybnik

II Afera Hit – Poznań 

III Kolor Kids – Białystok

IV Chilinki – Wałbrzych

V Maxi Paka – Bydgoszcz

VI Wiolinki – Katowice

VII N-Beat – Nakło 


HH SOLO 13-16

I M-C  JĘDRYKA NADIA – CZELADŹ

II M-C WAWIERNIA ZUZANNA – BIAŁYSTOK 

III M-C GOSZ PAULINA – PIŁA

IV M-C  ODZIOBA PAWEŁ – LUBLIN


 

HH SOLO POW. 16

I SHEVA – OLSZYNA        

II JASIEK COJE JEST CREW – WROCŁAW

III AGA COJEST CREW -  WROCŁAW

IV POLSSKY – LUBLIN

 

 

HH duety

SHEVA & PANEK - GDAŃSK

ALISZKA & ANIA - ZIELONA  GÓRA

PIZZO & POLSKYY - LUBLIN

KLAUDIA & ZUZA - OSTRÓW WLKP

ALA & OMAR - BIAŁYSTOK

PAULA & MARIA - ENZYM CREW GDAŃSK

MACIAS & PROZI  - GDAŃSK

LIL FULI & LIL N - ZAGŁĘBIE

 

HH FORMACJE POW. 16

I CO JEST CREW – WROCŁAW

II KONTRABANDA CREW – LUBLIN

III ŚLĄSKI AZYL – ZABRZE

IVSPOKO – ZIELONA

V PANA NA TO – ZIELONA GÓRA/WROCŁAW

VI THAT’S RIGHT – WROCŁAW

VII FROM THE SOUL – PIŁA

VIII BOOM – ZIELONA GÓRA


 


WALKĘ O PUCHAR PREZYDENTA I STAROSTY MIASTA PIŁA  – ŚLĄSKI AZYL – ZABRZE

 

WALKĘ O NAGRODĘ SENATORA MIECZYSŁAWA AUGUSTYTNA – FROM THES SOUL 2 – PIŁA


HH FORM 13-16

I FROM THE SOUL 2 – PIŁA

II KOLOR JUNIOR SQUAD – BIAŁYSTOK

IIIKOLOR FRESH – BIAŁYSTOK

IV AFERA ON – POZNAŃ

V FREAK BEAT – PIŁA

VI CRIPS – INOWROCŁAW

VII KRUKSY – ZIELONA GÓRA

VIII VSDS  - KOŁOBRZEG


HIP HOP FORM. OLD

I KOLOOR ARCHEO – BIAŁYSTOK

II HIP HOP MAMAS I PAPAS – PIŁA

III ANTYKI – WOLSZTYN

IV VSDS G.OLD – KOŁOBRZEG

 

LOCKING

I m-c Grzelock - Lublin

II m-c Czajna – Gdańsk

III m-c – Surwi – Białystok

IV m-c Haribo – Gdańsk


Popping

I m-c Sheva – Olszyna

II m-c Magda Wszeborowska – Gdańsk

III m-c Maiko - Wrocław

IV m-c Liggud – Wrocław 

 

 

 

 

 


 

do góry
sponsorzy

bacuri break kross Error elade
akademia foto hiphop Jumps kadan mass
ns ozon pig piramidka techno
tribal zigzap urbancity 69 szkolytanca
stoprocent hh_groove endorfina hires
gwda
patroni

stat4u